GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkruka 10548084
nr 1054 8084
Syltkruka
Höganäs, JL, diameter: 31, höjd: 23 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:52:52
4/9 14:46:58
100 kr
5/9 19:39:17